تبلیغات
Persian Firefox --- همه چیز درباره فایرفاکس - معرفی نرم افرار کمکی AD Block Plus برای کاربران Firefox
معرفی نرم افرار کمکی AD Block Plus برای کاربران Firefox | برنامه های جانبی ,

معرفی نرم افرار کمکی AD Block Plus برای کاربران Firefox

من معمولا برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خودم مجبورم مدت زمان زیادی را در سایتهای خارجی ( غیر فارسی ) بگذرانم. چیزی که در این سایتها خیلی مرا اذیت می کند تبلیغات و بنرهای داخل صفحه است که فقط یکسری چیزهای مسخره و بی ارزش را تبلیغ می کنند . من مجبور هستم که مقدار بسیار زیادی از پهنای باند خط اینترنتم را صرف لود کردن این تبلیغات بکنم....خیلی دوست داشتم که یک نرم افزار کمکی برای فایرفاکس پیدا کنم که بتونه جلوی تبلیغات داخل صفحات را بگیره تا مجبور نشوم که این تبلیغات ها را لود کنم و سرعتم در اینترنت بالاتر بره. برای این کار باید از نرم کمکی AD Block Plus استفاده کنیم.

سایت رسمی این نرم افزاراینجاست

نحوه ی نصب نرم افزارهای کمکی را در "مطلب همه چیز درباره فایرفاکس" توضیح داده ام

یک نکته : این نرم افزار کمکی قادر به تشخیص همه ی تبلیغات ها نیست ولی عملکرد بسیار خوبی دارد و با توجه به اینکه جلوی تبلیغات را می گیرد سرعت گشت و گذار شما در اینترنت بهبود میابد.


نوشته شده توسط امید در جمعه 21 مرداد 1384 و ساعت 01:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ جشن و گردهمایی طرفداران فایرفاكس در شهرهای ایران+ فایرفاکس ۳ با محیط کاملا فارسی و غلط یاب فارسی+ معرفی برنامه Fast Dial در فایرفاكس+ جستجو در تمامی سایت های Torrent فقط در یك نوار ابزار برای كاربران فایرفاكسFirefox + به اشتراک گذاری سایت های موردعلاقه در فایرفاکس Firefox+ از گوگل به جای هارد درایو استفاده کنید.+ یک برنامه مدیریت دانلود بسیار مناسب برای کاربران فایرفاکس Firefox+ تمام نوار ازارهای مشهور در یكجا برای كاربران فایرفاكس Firefox + چندتا لینك مناسب برای كاربران فایرفاكس Firefox+ عکس گرفتن از کل صفحه اینترنت با فایرفاکس Firefox+ تقویم هجری شمسی برای فایرفاکس Firefox+ نرم افزار جانبی Yoono+ معرفی نرم افرار کمکی AD Block Plus برای کاربران Firefox+ پاک کردن صفحات اینترنتی از تبلیغات برای چاپ بهتر+ امان از دست این مایکروسافت حیله گر

صفحات: